o nAS

Passion in Progress

Jesteśmy projektem społecznym, który już od roku zajmuje się tematem pasji wśród ludzi (w szczególności młodzieży). Pierwszą pilotażową edycję projektu tworzyliśmy w ramach modułu Mini-Projektów w Fundacji TDJ i mieliśmy bardzo dobry odbiór, więc zdecydowaliśmy się na kontynuację naszych działań i powiększenie zespołu.

Co robimy?  Popularyzujemy w internecie posiadanie i szukanie pasji oraz zainteresowań, które są niezbędne w zachowaniu równowagi zdrowia psychicznego. Wstawiamy posty edukacyjne na social media i prowadzimy wywiady z ludźmi o ciekawych pasjach.
Dodatkowo 14 kwietnia 2023 r. zorganizowaliśmy wydarzenie, które odbyło się na 6. piętrze biurowca KTW I w Katowicach. Przeprowadziliśmy na nim różne warsztaty we współpracy z zaprzyjaźnionymi organizacjami, z zakresu m.in. znajdowania własnych pasji, w tym nasze autorskie Passion Cafe, podczas którego odpowiadaliśmy na trudne pytania, które pojawiają się na drodze szukania własnej pasji. 

KIM JESTEŚMY?

Gabriela Olejarz

Założycielka Passion in Progress
Pasjonatka aktywizmu społecznego i nauk biologicznych. Jej marzeniem jest założenie własnej fundacji i zostanie biotechnolożką. W wolnych chwilach tworzy projekty społeczne, prowadzi doświadczenia, pstryka zdjęcia i maluje.

Mateusz Liszka

Założyciel Passion in Progress
Pasjonat montażu wideo oraz zarządzania projektami. Jego marzeniem jest zbudowanie kariery i czerpanie radości z każdej chwili życia. W wolnych chwilach tworzy projekty społeczne, gra w gry i układa klocki LEGO.

Jakub Żelazko

Social Media Manager
Interesuje się pisaniem projektów społecznych (ma już kilka na swoim koncie), fotografią i airsoftem, kocha adrenalinę, a ślůnsko godka nie jest mu obca. Należy do kilku fundacji i organizacji młodzieżowych, a także wspiera innych w pisaniu własnych projektów. Aktualnie uczy się na kierunku architektury krajobrazu, ale jego wymarzony zawód to project management.

Konrad Bagier

Koordynator Wywiadów
Jest młodym, chętnym zdobywać doświadczenie synkiem ze Śląska, dlatego m.in jest harcerzem. Interesuje się kulturami i życiem ludzi z innych regionów świata, paleontologią, sztuką i aktorstwem wraz z kinematografią, z którą wiąże na ten moment przyszłość, sportem, w szczególności hokejem. Jego największym marzeniem jest polecieć na Antarktydę, doświadczyć tego miejsca i co najważniejsze - zbić piątkę z pingwinem.

Bartosz Machoł

Social Media Manager
Interesuje się autonomią, mechaniką oraz elektryką. Poza tym jego pasją od zawsze była gra na gitarze, ale jest jedna rzecz którą uwielbiaa bardziej - jest to szczęście oraz uśmiech bliskich mu osób.

Magdalena Palka

Koordynatorka Wolontariatu
Kocha ludzi, wschody słońca i długie rozmowy z filiżanką czarnej kawy. Marzy by w przyszłości otworzyć własny gabinet psychologiczny i wydać książkę. Uwielbia otaczać się naturą i sztuką, szuka zachwytów w codzienności.

Martyna Łazowska

Zawodowa Przewodniczka. Ekspertka Merytoryczna
Od ponad dekady przewodzi i wspiera uczniów, studentów i rodziców w dokonywaniu przemyślanych wyborów na przyszłość. Praca to jej pasja, a prywatnie marzy o małym stadzie alpak